Pneu Chodov

Ke Stáčírně 1082, Praha 11 149 00

Tel: +420 775 196 168

info@pneuchodov.cz

Po-Pa: 8:00 - 18:00  So - Ne: ZAVŘENO

Po-Pa: 8:00 - 18:00  So - Ne: ZAVŘENO
Telefonické Objednávky +420 775 196 168
Ke Stáčírně 1082, Praha 11 149 00

O naší firmě

Již 18 let kvalitních služeb

Náš roddiný pneuservis a autoservis je provozovaný v ČR, slouží naší místní komunitě automobilistů v různých oblastech po dobu 18 let. Naši technici s certifikací jsou připraveni řešit veškeré potřebné opravy automobilů nebo problémy s vozidly, se kterými se můžete setkat.

Pneuservis a autoservis Chodov poskytuje plnohodnotnou preventivní údržbu a opravárenské středisko. Provádíme vysoce kvalitní a zaručené služby, kterým můžete věřit a to za přiměřenou cenu. Opravujeme domácí i zahraniční vozidla a jsme tou nejlepší volbou pro plánovanou údržbu osobních, SUV, nákladních a vozových parků.

Seznamte se s vedením firmy

K našim zákazníkům přistupujeme tak, jak si přejí.

Michal Škramlík
Zakladatel Michal Škramlík
Jsem certifikovaný servisní technik a již delší dobu se pohybuji v automobilovém průmyslu.
Servisní technik
Zaručuji kvalitní servis našim klientům
Jsem certifikovaný servisní technik a již delší dobu se pohybuji v automobilovém průmyslu.

Jsou členy Better Business Bureau, Cobb County Chamber, South Cobb Business Association, South Cobb Arts Alliance a Douglas County Chamber, Wheels to Prosper. Adam a Michelle se ujistili, že se obklopí zaměstnanci, kteří sdílejí stejnou vizi, hodnoty, obětavost a profesionalitu, jakou nabízejí svým klientům. Proto si vybrali svou posádku, aby vás ujistili, že vy a vaše vozidlo máte nejlepší péči. Všichni zaměstnanci zde v Autoservisu jsou velmi čestní, pracovití a nejoddanější lidé, jaké kdy potkáte.

Our Team

Meet Our Specialists from Car Repair Service

Náš tým se specializuje na mnoho různých typů vozidel a protože pracují na širší paletě vozidel než jejich prodejci, jejich celková odbornost je také větší. Díky práci na mnoha značkách a modelech můžeme našim technikům důvěřovat, že správně diagnostikují náročné opravy a další problémy. S pokrokem v automobilových technologiích náš tým neustále aktualizuje své vzdělání a dovednosti.

Need Help With Your Car? We’ll fix it

We specialise in repairing accident damage to vehicles. In fact, we’re the second largest accident damage repair network.

Call: 1-800-123-4567

APPOINTMENT NEED HELP?